Seurojen lisenssivastaavat

Lisenssiaiheissa voit kääntyä oman seurasi lisenssivastaavaan.

Alta löydät listattuna lisenssivastaavat, jotka ovat antaneet SCL:lle luvan julkaista yhteystietonsa.

Mikäli et löydä oman seurasi edustajaa alla olevasta listasta, voit kääntyä joukkueesi valmentajan tai seuranne toimiston puoleen tiedustellaksesi kuka on oman seuranne lisenssivastaava.

Seura

Lisenssivastaava

Sähköpostiosoite

Arctic Cheer All-Star Miia Norvapalo miia.norvapalo@hotmail.com
Black Diamond Cheerleaders Tinja Toimela info.bdcheer@gmail.com
Cheer Stars Finland Inka Hakala inka@cheerstars.fi
Crocodiles Cheerleaders Heidi Männikkö heidi.crococheer@gmail.com
Dream Team Cheerleaders Linda Markkula dt.seurakoordinaattori@gmail.com
Eastern Star Cheerleaders Assi Kärkkäinen esc@hotmail.fi
Funky Team Sofia Rissanen sofia.rissanen@funkyteam.fi
Katja Rosenqvist katja.rosenqvist@funkyteam.fi
Funky Cheer Team Espoo Venla Pentikäinen venla.pentikainen@funkyteam.fi
FunShine Cheerleaders Miia Koivisto koivistomiia2@gmail.com
Haka Gym Heidi Kiuru toiminnanjohtaja@hakagym.fi
Joensuun Voimistelu ja Liikunta Mai Mönkkönen mai.monkkonen@gmail.com
Kauhajoen Karhu Anni Lehtinen kkcheer95@gmail.com
Kurikan Ryhti Mari Lähdesmäki cheerleaders.kurikanryhti@gmail.com
Lahti Elite Cheer Team Ria Mäkinen ria.makinen@hotmail.com
LCS Panthers Veera Törmänen veera.tormanen@lcspanthers.fi
Liikuntaseura Pori Anette Isoviita toimisto.liikuntaseurapori@gmail.com
LOMA Cheerleaders Mari Ruoho lomacheerleaders@gmail.com
Rauman Cheerleadingseura Henni Katajisto hallitus.rcs@gmail.com
Riihimäen Voimistelu ja Liikunta Tanja Rantanen tanja.rantanen@hotmail.com
Seinäjoki Silver Sharks Marika Aalto marika@silversharks.fi
Susanna Viljanmaa-Passinen susanna@silversharks.fi
Spirit Shakin’ Cheerleaders Tiina Hedeman toimisto.ssc@gmail.com
Unity Cheer Tina Haaman tina.unitycheer@gmail.com
Vihti Gym Taru Salonen taru.salonen@gmail.com
Viljakkalan naisvoimistelijat Rosanna Heinonen rosanna-anni@hotmail.com