Tulokset

KAUSI 2023-2024

Start Etelä Cheermyrsky 9.12.2023
Start Länsi Mance Cup 10.12.2023
Start Pohjoinen Winter West Coast Cup 16.12.2023
Start Itä Beast From The East 16.12.2023
Start Länsi Cheernääs 3.2.2024
Start Etelä Lion Cup 10.2.2024 Päivitetty
Start Itä Winter Wildness 11.2.2024
Start Pohjoinen Komia Cheer 17.2.2024

Spirit 1 Tampere 23.3.2024
Spirit 2 Oulu 24.3.2024
Spirit 3 Vierumäki 6.4.2024
Spirit 4-5 Vierumäki 7.4.2024
Spirit 5-6 ECL Jyväskylä 25.5.2024

Super 1+2 Vaasa 20.04.2024
Super 2 Vaasa 21.4.2024
Super 3, Vierumäki 11.5.2024
Super 4-5, Vierumäki 12.5.2024

SM semifinaali 15.6.2024

KAUSI 2022-2023

Start etelä + Junioreiden MM-karsinta 10.12.2022
Start Länsi 10.12.2022
Start Pohjoinen Revontuli Cup 17.12.2022
Start Itä East Coast Cup 28.1.2023
Start Länsi 11.2.2023
Start Etelä Cheermyrsky 11.2.2023
Start Etelä Cheermyrsky 12.2.2023
Start Itä 18.2.2023

Spirit 1 Pori 25.3.2023
Spirit 3 Jyväskylä 1.4.2023
Spirit 2 Oulu 2.4.2023
Spirit 4 Lieto 16.4.2023

Super 1 Vierumäki 22.4.2023

Super 2 Vierumäki 23.4.2023

MM-kilpailut 2023

Super 3 Urhea 6.5.2023

Super 4-5 Urhea 7.5.2023

Spirit 5-6 ECL Vaasa 20.05.2023

SM semifinaali 10.6.2023

SM Finaali 11.6.2023

EM-kilpailut 1.-2.7.2023

KAUSI 2021-2022

Start etelä 19.12.2021
Start itä 19.12.2021
EMK 18.12.2021
Start pohjoinen 18.12.2021
Start länsi + MM-karsinta 11.12.2021

Start itä 30.1.2022
Start länsi 12.2.2022
Start etelä 13.2.2022
Start pohjoinen 19.2.2022

Spirit 1 19.3.2022
Spirit 2 19.3.2022
Spirit 3 26.3.2022
Spirit 4-5 3.4.2022
Spirit 5-6 ECL Diamond Cup 28.5.2022

Super 1 & 2 9.4.2022
Super 1
Cheer aikuiset level 2
Cheer klassikot level 2
Cheer minit level 2 n
Cheer minit level 2 v
Klassikot Freestyle Pom
Cheer juniorit level 2
Super 3 23.4.2022
Super 4-5 14.5.2022

SM 2022 SEMIFINAALI
SM 2022 FINAALI

Cheerleadingin MM-kilpailut 2022

Cheerleadingin EM-kilpailut 2022

 

AIKAISEMMAT KILPAILUT

2021

SM 2021

Super tulokset sunnuntai
Super tulokset lauantai

Spirit 1 -etädigikilpailut
Spirit 2 -etädigikilpailut
Spirit 3 -etädigikilpailut
Spirit 4-5 -etädigikilpailut
Spirit 5-6_-etädigikilpailut

2020

Lounaisen alueen aluekilpailut 2020
Glory tulokset 2020

2019

May Madness 2019
Summer Cheer Cup 2019
Syyskilpailut 2019
SM-karsintakilpailut 2019
Super Cheer 2019
Winter Wildness 2019
SM-kilpailut 2020

Aluekilpailut

Lounaisen alueen aluekilpailut 5.5.2019
Eteläisen alueen aluekilpailut 11.5.2019
Pohjoisen alueen aluekilpailut 25.5.2019
Pirkanmaa- Häme alueen aluekilpailut 25.5.2019
Itäisen alueen aluekilpailut 26.5.2019
Pohjoisen alueen aluekilpailut 2.11.2019
Lounaisen alueen aluekilpailut 3.11.2019
Pirkanmaa-Häme alueen aluekilpailut 7.12.2019

2018

May Madness 2018 Tulokset
Summer Cheer Cup 2018 Tulokset
Syyskilpailut 2018 Tulokset
SM-Karsintakilpailu 2019 Tulokset
Super Cheer Tulokset 2018
Winter Wildness 2018_Tulokset
SM- kilpailut 2019 Tulokset

Aluekilpailut
Itäisen alueen aluekilpailut 2018
Lounaisen alueen aluekilpailut 2018
Pohjoisen alueen aluekilpailut 2018
Pirkanmaa & Kanta-Hämeen aluekilpailut 2018
Eteläisen alueen aluekilpailut 2018

2017

Summer Cheer Cup 2017
Syyskilpailut 2017
SM-karsintakilpailut 2018
Super Cheer 2017
Winter Wildness 2017
SM-kilpailut 2018

Aluekilpailut
Pirkanmaa -Kanta-Häme
Itä
Pohjoinen

2016

May Madness 2016
Summer Cheer Cup 2016
Summer Cheer Cup 2016: Jazz ja Hip Hop
Syyskilpailut 2016
SM-karsintakilpailut 2017
Super Cheer 2016
Winter Wildness 2016
SM-kilpailut 2017

2015

May Madness 2015
Summer Cheer Cup 2015
Summer Cheer Cup 2015: Jazz ja Hip Hop
Autumn Roar 2015
SM-karsintakilpailut 2016
Super Cheer 2015
Winter Wildness 2015: Cheer aloittelijat, aikuiset
Winter Wildness 2015: Klassikot
SM-kilpailut 2016

2014

May Madness 2014
Summer Cheer Cup 2014
Syyskilpailut 2014
SM-karsintakilpailut 2015
Super Cheer 2014
SM-kilpailut 2015

2013

May Madness 2013
Maaottelu 2013
Syysmyrsky 2013
SM-karsintakilpailut 2014
Super Cheer 2013
SM-kilpailut 2014: Juniorit
SM-kilpailut 2014: Aikuiset

2012

May Madness 2012
Syyskilpailut 2012
SM-Karsintakilpailut 2013
Super Cheer 2012
SM-kilpailut 2013: Juniorit
SM-kilpailut 2013: Aikuiset
SM-kilpailut 2013: Pienryhmät