Toimisto

 

Valimotie 10, 00380 Helsinki.

office@scl.fi

LISENSSIASIOISSA OTA YHTEYTTÄ OFFICE@SCL.FI TAI TALOUS- JA HALLINTOKOORDINAATTORI ESSI VON BELL (PUH. 050 376 6225). Tarkistathan, löytyykö vastaus lisenssiä koskevaan kysymykseesi Usein Kysytyistä Kysymyksistä: https://scl.fi/harrastajalle/lisenssit/usein-kysytyt-kysymykset/ 

Anni Vesa
Toiminnanjohtaja

anni.vesa@scl.fi
050 544 1231

Operatiivinen johtaminen

Essi von Bell
Talous- ja hallintokoordinaattori

essi.vonbell@scl.fi
050 376 6225

Laskutusasiat
Kilpailulisenssit

Josefina Palvalin
Tapahtumatuottaja

josefina.palvalin@scl.fi
044 075 0017

Kilpailutapahtumat

Wilma Sirkka
Viestintäkoordinaattori

wilma.sirkka@scl.fi
050 304 7987

Innostu cheeristä -hanke
Viestintä

Niklas Hagel
Seurakehittäjä

niklas.hagel@scl.fi
040 840 3504

Osaamisen kehittäminen (seuratoimijat)
Tähtiseuraohjelma
Olosuhdeasiat
Seurojen tukipalvelut
Aluetoiminta

Nita Rikström
Valmennusosaamisen kehittäjä

nita.rikstrom@scl.fi
045 349 0573

Osaamisen kehittäminen (valmentajat)
Lajitaitoleirit
Active Cheer Stage
Urheiluoppilaitoshaku

Pirita Sorvisto
Huippu-urheilukoordinaattori

pirita.sorvisto@scl.fi
0505017159

 

Jenni Tuomisto
Leirikoordinaattori

jenni.tuomisto@scl.fi
040 071 6754

Maajoukkuetoiminta